Tütüncü: Antalya sanatçılarıyla güzel

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir araya geldiği müzisyenlere, “Bu şehir, her şeyden çok sanatçılarıyla güzel. Sanatın olmadığı yerde hayat olmaz. Sanatınızla şehri güzelleştirmeye, kalplere imza atmaya devam edin” diye seslendi.

Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu (MÜZSAN) Antalya İl Başkanlığı, Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkanlık toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada müzisyenler, Fikrimin İnce Gülü, Nazende Sevgilim ve Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın adlı eserleri seslendirdiler.

MÜZSAN Antalya İl Başkanı Sinem Çevik Bakarlar, pandemi döneminde sanat camiası olarak zorlu bir sınavdan geçtiklerini belirtti. Bakarlar, “Pandemi dönemi, bizim için zor bir süreçti. Hazırlıksızdık. O süreçte ayakta durmak güçtü. Bu süreçte Kepez Belediyesi, bizleri yalnız bırakmadı. Projelerle, sosyal desteklerle yanımızda oldu. Desteklerinden dolayı Başkan Hakan Tütüncü’ye teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

Başkan Tütüncü de müzisyenlere şöyle seslendi:
“O dönemde birbirimize güç vermeli ve destek olmalıydık. Bunu da karşılıklı olarak yaptık. Şarkılarla, gönüllerimizi şenlendirmeye, sanatınızla içimizi güzelleştirmeye devam edin. Bu şehir, her şeyden çok sanatçılarıyla güzel. Sanatın olmadığı yerde hayat olmaz. Sanatınızla şehri güzelleştirmeye, kalplere imza atmaya devam edin. Biz her zaman yanınızdayız. Daha farklı işlerle, projelerle yanınızda olmaya, size destek vermeye devam edeceğiz. Her zaman sanatın ve sanatçının yanındayız. Siz, sanatınızla insanlarımızın gönlünü güzelleştirmeye devam edin.”

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.